Saulgriežu žurnāls

jūnijs 21, 2017 Nav Komentāru
Šis ir laiks, kad dabas spēks ir pilnā briedumā un pati garākā diena mijas ar īsāko nakti. Mums ir lieliska ideja- pagarinām dienas spožumu uz visu svētku laiku! Lai Jāņtārpiņi spīd cauru diennakti visus svētkus!

Igaunijas izstāde Interjöör 2017

aprīlis 25, 2017 Nav Komentāru
4ROOM lampu stends Igaunijas izstādē Interjöör 2017.

7. un 8.aprīlī GAISMAS BAZĀRS

aprīlis 3, 2017 Nav Komentāru
7. un 8.aprīlī 4ROOM Cēsu ielas 31 salonā būs īpašs notikums ''GAISMAS BAZĀRS'', kur mēs nosvērsim dizainu par labāko cenu. Mēs uzskatām, ka dizains ir no svara!

Theca mīkstās mēbeles

marts 1, 2017 Nav Komentāru
Jauna un inovatīva kompānija, kura jau 15 gadus darbojas mīksto mēbeļu jomā Dānijā. Paplašinājusies ar ražotni arī Baltijas valstīs, spēj sniegt daudzveidīgi kombinējamas dizaina mēbeles visām gaumēm, atbalstot veiksmīga dizaina un augstās kvalitātes cienītājus.

Woodman

februāris 24, 2017 Nav Komentāru
Lielākā mēbeļu ražotne Igaunijā. Woodman izmanto augstākās klases izejmateriālus, un savienojot tos ar jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu ražošanā, piedāvā plašu mēbeļu klāst ar vairāk nekā 200 dizaina risinājumiem, pieskaņojot tos katra gaumei!

Forestier

februāris 22, 2017 Nav Komentāru
Elegatni un unikāla dizaina gaismekļi no Parīzes. Forestier raksturīgākās iezīmes - šaurās un daudzās līnijas, kuras savā starpā veido svaigu un interesantu dizainu.

Brokis

februāris 2, 2017 Nav Komentāru
Mums ir pievienojies jauns zīmols - Brokis Čehu apgaismojumu zīmols, kuram piemīt izsmalcināts dizains, augsta kvalitāte un ievērojamas tradīcijas Bohēmijas stiklu amatniecībā.