INTERJERA DIZAINA APGAISMOJUMS

Piedāvājam profesionālus un augstvērtīgus risinājumus apgaismojumā no vairāk nekā 200 vadošiem Eiropas un Skandināvijas ražotājiem, no kuriem spēsim piemeklēt vienkāršus un funkcionālus gaismekļus, kā arī apmierināt pašu prasīgāko dizaina gardēdi ar svaigāko dizaina pērli. Plašs klāsts ar slēdžiem un rozetēm sākot ar klasiku, beidzot ar futūrismu.

GAISMAS ARHITEKTS UN APRĒĶINI

Lai nodrošinātu teicamu gaismas atdevi un interjera harmonisko balansu ir nepieciešams precīzi izvēlēties jaudu, leņķi un lielumu. To Jums palīdzēs atrisināt pieredzējis profesionāls gaismas arhitekts, kurš lieliski tiek galā sākot ar maza dzīvokļa gaismas aprēķiniem, plašas privātmājas gaismekļu izvietojuma izplānošanu un beidzot ar visprecīzāko prasību ieturēšanu kā piemēram- starptautiski BREEAM standarti, kuros ietverti neskaitāmi parametri un prasības, kuras jāievēro, lai ofisa objektam piemērotu augstas klases līmeni.

ĀRA APGAISMOJUMS

Plašs klāsts ar visa veida āra gaismekļiem. Varat vērsties pēc risinājuma sākot ar dārza terasītes izgaismošanu un garāžas piebrauktuvi, beidzot ar parka industriāliem gaismekļiem. Kā arī mūsu komandas meistari var lieliski rast risinājumus sarežģītāko fasādes arhitektūras izgaismošanā.
Sarežģītības skalā no 1-10 mūsu izpilde ir vienādi augstā līmenī.

MĒBEĻU PROJEKTĒŠANA

Gadiem krājot pieredzi esam izkopuši savu un klienta gaumi līdz lielam gandarījumam, ka spējam piedāvāt klientam Eiropas un tuvo kaimiņu mēbeļu ražojumus. Mūsu augstvērtīgo dīvānu, krēslu, galdu un citu furnitūru izstrādājumu klāstā ir viens kopsaucējs- labs dizains par demokrātisku cenu. 4ROOM pieturās pie pārbaudītām vērtībām un neizmērojami pozitīvām klientu atsauksmēm par piemeklēto risinājumu.