Igauņi priekšā gaismā un telpā?

Katram iedzīvotājam Latvijā ir zināms, ka tumšie vakari, neatkarīgi no gadalaika un ejot roku rokā ar nepastāvīgām siltajām un aukstajām laika maiņām, nav gaidīts viesis nevienā mājā. Ziemeļos kaimiņi Igaunijā tam ir raduši kvalitatīvu, vienkāršu un gaumīgu dizaina risinājumu telpu izgaismošanai un labiekārtošanai, lai vakarus padarītu par interesantu un piesātinātu laiku sev un apkārtējiem.

Maza mēroga dažādu gaismas ķermeņu un mēbeļu ražotājs 4ROOM, kas savu mājvietu ir radis pie pašas Tallinas – pilsētā Vaanu, 20km no Igaunijas galvaspilsētas, piedāvā dažādu formu un apdares materiālu lampas. Par ražotāja jaunumu noteikti var uzskatīt lampu sešstūri, kas ir roku darbs, un tā apdarei ir izmantoti īpaši atlasīti un Eiropas Savienībā sertificēti dabīgie materiāli. Trijstūris, kvadrāts, sešstūris un ovāls, kā arī lampas tortes formā, pastāvīgi ir bijuši ražotāja atpazīstamākie gaismas ķermeņu dizaini.

4ROOM ir klāt ikvienā šo lampu izstrādes posmā, jo lampu ražošanas visi procesi norit zem viena jumta, kas ne tikai nodrošina produktu kvalitātes uzraudzību un kvalitātes nemainīgumu, bet arī spēju radīt mūsdienīgas un funkcionālas lampas, sastrādājoties visai 4ROOM komandai kopā. 

4ROOM komandas atpazīstamākais līderis noteikti ir tās galvenais dizainers Tarmo Luisk, kura radošais rokraksts ir vērojams un atpazīstams visā 4ROOM produkcijā. Eksperimentējot ar dizainu un rotaļīgi spēlējoties ar lietišķās mākslas elementiem, Tarmo ir guvis atzinību kā viens no vadošajiem igauņu lampu, mēbeļu, pulksteņu un publisko telpu interjera meistariem.  Viņa darbos var saskatīt negaidītas un viltīgas dizaina detaļas un tiem piemīt asprātīgi nosaukumi. Un kurš vēl teica, ka igauņi esot garlaicīgi!

Lampu dizains, kā arī izvēlētie toņi, ir pilnībā pielāgojami katra klienta vēlmēm. Lampas un krāsu gamma, kuru mēs izvēlamies savas vides labiekārtošanā, rada izpratni par cilvēka lomu tajā un nodod šo stāstu citiem. 4ROOM labprāt aicina savus klientus radīt ko nebijušu un individuāli pielāgotu sev, kompānijas sortimentā ir dažādi augstas kvalitātes tekstila materiāli, kurus meistarīgi izmantojot katrs var radīt unikālu vidi tieši sev.

4ROOM piedāvā lampas ar LED integrētu apgaismojumu un tām piemīt akustiskās funkcijas īpašības. Katram klientam ir iespēja izvēlēties un kombinēt dažādu veidu lampas (stāvlampas, sienas lampas, griestu lampas) un pielāgot tās konkrētās telpas vajadzībām un iespējām. 4ROOM speciālisti palīdz saviem klientiem izraudzīties un komplektēt optimālākos gaismas ķermeņu risinājumus dažādu telpu apgaismošanai, tos piedāvājot par izdevīgām cenām.

Tie ir pārdomāti un kvalitatīvi risinājumi privātā mājokļa izgaismošanai, funkcionāli, pamanāmi un patīkami gaismas ķermeņi publiskās un darba telpās, kā arī gaumīgas, niansētas un atsvaidzinošas lampas komerciālajiem projektiem (t/c Damme).     

Tumšās dienas stundas kombinācijā ar igauņu dizainu, papildinātās ar kvalitatīvu un funkcionālu apgaismojumu, var kļūt par patīkamāko un dzīves piesātinātāko dienas daļu ikvienam jebkurā vietā un laikā.

SĀKUMS